img_229212 грудня 2016 року в Запорізькому обласному військовому комісаріаті відбувся урочистий захід з нагоди Дня Сухопутних військ України. В цей день військовослужбовці отримали багато привітань від командування та почесних гостей заходу. Кращі військовослужбовці були нагороджені почесними грамотами від обласного військового комісаріату.

 

Зі словами вітання звернулась директор центру патріотичного виховання молоді Марина Анатоліївна Шконда, яка подякувала військовослужбовцям та волонтерам за впевнені дії в ім’я img_2304збереження країни та наближення Перемоги, а також наголосила про необхідність налагодження комунікативного зв’язку військовослужбовців із молодим поколінням для того, щоб збагачувати знання молоді про особливості важливої та відповідальної справи захисту своєї Батьківщини.

img_2325

На присутніх чекав перегляд відео про діяльність механізованих і танкових військ, ракетних військ і артилерії, армійської авіації, частин і підрозділів протиповітряної оборони, спеціальних військ, частин та установ технічного та тилового забезпечення.

 

Подарунком до свята став урочистий концерт, підготовлений Обласним центром патріотичного виховання молоді, в якому прийняли участь виконавці вокальної студії «Юність» будинку культури «Орбіта» Вікторія Кузьменко, Валерія Неверова та Анатолій Мосейко.

 

З найкращими побажаннями, виконавці привітали всіх, хто своїми вчинками примножує авторитет сухопутних військ та подарували свою творчість, музичні композиції і позитивні пісні.

img_2314 img_2318 img_2320 img_2358

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


п'ять × = 25

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>