25 лютого 2017 року у місті Пологи Відділом освіти, молоді та спорту Пологівської районної державної адміністрації було проведено молодіжно-патріотичну акцію «Ми – українці!»

 

В рамках акції майстра і майстрині виставляли свої роботи на огляд публіки, ділилися досвідом зі створення рукодільних робіт. Представники Пологівської районної державної адміністрації високо оцінили творчі досягнення майстрів і вручили їм подяки.

 

Для всіх бажаючих були проведені майстер-класи зі створення ляльок-мотанок та приготування піци, людей розважали міми та клоуни. Голодними глядачі теж не йшли додому – для них організатори приготували солодкі частування у вигляді млинців.

 

Обласний центр патріотичного виховання молоді за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації також долучився до заходу. Публіку своїм виступом порадували Анастасія Сомова і Євген Хвостов, Сабіна Григор’єва, Олена Бастрикова і Еліна Гонтаренко. А для військовослужбовців, що відвідали акцію, представники Всеукраїнської федерації «Спас» провели розваги в дусі козацьких традицій. Військовослужбовці пробували свої сили у вправах «лава на лаву» і «зняти шапку».

IMG_3726 IMG_3747 IMG_3757

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


два × 1 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>