img_0931Комунальний заклад «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради спільно з Всеукраїнською федерацію «Спас» та Запорізькою обласною організацією «Товариство сприяння обороні України», за підтримки Управління молоді, фізичної культур Обласну національно-патріотичну акцію для студентів «Запорозька слава», присвячену Дню захисника України.

 

Метою акції є виховання громадянина-патріота України, img_0952утвердження любові до Батьківщини, духовності, моральності, шанобливого ставлення до національних надбань Українського народу, наслідування найкращих прикладів мужності та звитяги борців за свободу та незалежність України як з історичного минулого, так і захисників, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність держави у боротьбі із зовнішньою агресією.

 

img_1041У 2014 році акція об’єднала у своїх межах представників з усіх областей України. Враховуючи позитивний досвід минулого заходу, організаторами було прийнято рішення проводити такі акції на обласному рівні щорічно.

 

Цьогоріч, акція «Запорозька слава» відбулася 15-16 жовтня на img_1059території о. Хортиця та БВ «Чайка».

 

Протягом двох днів, студентська молодь взяла участь в майстер класах та тренінгах з військово – прикладної підготовки, традиційного козацького бойового мистецтва.

 

img_1112В заході прийняло участь 11 студентських  команд, а також учасники кадрових курсів «Школа патріотів», що були інструкторами під час проведення кожного з майстер класів.

 

Молодь опановувала вміння користуватись різними видами навчальної зброї. На практиці вивчали основи тактики та стратегії,  навчались надавати домедичну допомогу в умовах бойових дій, отримували знання з  основ топографії та орієнтуванні на місцевості.img_1133

 

Для учасників акції також було організовано теренову тактичну грі «Нічний дозор» та квест-ігри.

 

Враховуючи досвід наших предків – запорізьких козаків, прийняте рішення надати навички володіння козацьким img_1130бойовим мистецтвом «Спас», в рамках якого молодь тренувалась фехтувати на шаблях та вправлялась у користуванні бойовими ножами, вивчали бойове мистецтво «Спас» та боротьбу штовхач. Молодь із задоволенням прийняла участь у традиційній козацькій розвазі – Лава на лаву, та відшукала козацький скарб.

 

 

img_1367

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


+ 5 = чотирнадцять

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>