Школа патріотів

Автор | 1 - грудня - 2016

29 листопада 2016 року Обласний центр патріотичного виховання молоді сумісно з Запорізьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту розпочав роботу тренінгу з національно-патріотичного виховання «З Україною в серці» в рамках кадрових курсів «Школа патріотів». 

Тренінг розроблен на основі програми підготовки тренерів із національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України. Метою даного заходу є підготовка інструкторів з патріотичного виховання молоді, формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до України, турботи про благо народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку і захисту національних інтересів, незалежності України. 

 


Більш ніж 20 методистів відділів освіти з різних куточків Запоріжжя та Запорізької області пройдуть трьохденний курс тренінгів, семнарів та лекцій. По закінченню кадрових курсів учасники отримають сертифікати.

img_1702 img_1725 img_1813 img_1867

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


вісім − 4 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>