Цьогоріч ми святкуємо сімдесят другу річницю Перемоги над нацизмом в Європі. І вже традиційно Обласний центр патріотичного виховання молоді за підтримки Управління молоді,фізичної культури та спорту ЗОДА проводить святковий концерт з метою вшанування пам’яті ветеранів. Концерт-подяка героям Другої світової війни та учасникам бойових дій відбулася 05 травня 2017 року о 9.00 в Запорізькому обласному шпиталі для ветеранів Другої Світової війни. 

Захід спрямований на виховання патріотичних почуттів у молоді, любові до Батьківщини; вшанування людей, які виконували свої військові обов’язки в роки Другої Світової війни; виховання якостей співчуття, справедливості, небайдужості; притягнення уваги установ, зацікавлених сторін до проблем збереження історичної пам’яті та патріотичного виховання молоді.

До ветеранів зі словами привітання звернувся голова Запорізької обласної державної адміністрації Контантин Іванович Бриль та голова Запорізької обласної ради ветеранів Іван Васильович Солодовник.

В концертній програмі заходу свою творчість ветеранам та працівникам шпиталю дарували військовослужбовці військової частини 3029 Руслан Одарюк та Ігор Лебедин; вихованка Новоолександрівського будинку культури Оксана Мельник; учениці Запорізького пофесійно-технічного училища № 36 Неля Шилова та Анастасія Демчук, Анастасія Андрієць та Данило Мєзенов.

Наприкінці святкового концерту молоде покоління подарувало ветеранам квіти та запросило до танцю.

 

IMG_6731 IMG_6717 IMG_6706 IMG_6615

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


5 − чотири =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>