6 грудня 2016 року з метою підвищення престижу військової служби, поширення знань про мужність та героїзм, традиції і звитяги українських військовослужбовців військових формувань Збройних сил України та з нагоди професійного свята української армії обласним центром патріотичного виховання молоді, у співпраці із академічним обласним українським музично-драматичним театром ім. В.Магара за підтримки управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації був проведений урочистий захід з нагоди Дня Збройних сил України.

Глядачами заходу стали студенти та школярі м. Запоріжжя та Запорізької області, військовослужбовці військових частин Запорізької області, учасники антитерористичної операції на сході України.

У програмі заходу були передбачені хореографічні композиції та популярні кавери на українські пісні. На сцені театру виступили військовий оркестр військової частини пп В 0105 під керівництвом майора Солошенко Івана Петровича, солістка вокальної студії «Контилена» Центру культури Запорізького національного університету Анастасія Ашифіна, вихованці вокальної студії «Юність» палацу культури «Орбіта» Ігор Спориш та Вікторія Кузьменко, учасниця обласних та всеукраїнських конкурсів Анастасія Гітуляр, вокальний ансамбль Запорізького державного медичного університету.

Приємним сюрпризом став виступ найменших учасників заходу –  дітей учасників антитерористичної операції на сході України, які разом із вихованкою вокальної студії «Юність» Валерією Невєровою виконали Державний гімн України.

Глядачів заходу вразив виступ вихованки циркової студії «Летюча миша» Єлизавети Ковальової та фіналіста Всеукраїнського фестивалю конкурсу «Червона Рута» соліста студії «Артстайл» палацу культури «Орбіта» Германа Романченко.          Концертний виступ хореографічного колективу «Спорт-арт» Запорізької державної інженерної академії запам’ятався глядачам витонченістю і романтичністю. Гучними оплесками зал вітав команду Street Workout  «Kings» та вокалістів із Пологійвського району -  вокальний дует «Гензель і Грета». А найбільш щедрими на глядацькі симпатії стали виступи хореографічного ансамблю «Перлина» ЦДЮТ Шевченківського району,  а також вихованців Запорізького обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник», який готує молоде покоління захисників української держави.

На заході була присутньою начальник управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Федорівна Власова, яка привітала присутніх військовослужбовців із професійним святом та звернулася до молоді з побажанням активності, гідності, дієвості і патріотизму. В свою чергу, присутні військовослужбовці війсськово-морських, повітряних сил та сухопутних військ нагадали молоді про важливість військової професії та розповіли свої історії професійного становлення.

Урочистий захід пройшов у дружній та молодіжній атмосфері та додав молоді патріотичних почуттів.89wtnvih6vy dbb2tejg_nu lllq1ct33ac opkhulxdsr8 talhwxv5oma

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


3 × п'ять =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>