27 січня 2017 року о 12.00 у Запорізькому обласному краєзнавчому музеї комунальний заклад «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради за підтримки управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації організував урок мужності з нагоди 99-ї річниці битви під Крутами – однієї із визначних подій у відродженні українського державотворення і, водночас,  трагічного наслідку української національно-визвольної революції.

         Захід був проведений  з метою вшанування героїв, що стали на захист України під селищем Крути та захисників України, які відстоюють її інтереси в зоні проведення АТО.

На заході був присутній начальник управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю ЗОДА Олександр Сергійович Зубченко, який відзначив велику роль ветеранів АТО у національно-патріотичному вихованні молоді та нагородив волонтерів за сприяння у зміцненні обороноздатності української армії.

Про урок, який показали події битви під Крутами розповів завідувач відділу новітньої історії Запорізького обласного краєзнавчого музею Володимир Анатолійович Лінніков, який нагадав присутнім, що подвиг крітянців не можна забувати сьогодні, адже  сучасна війна так само як і тоді забирає життя молодих українців. А помилки історії  мають силу повторюватися.

Захід супроводжували виступи вихованців вокальної студії «Юність» БК «Орбіта» Гліба Степанова, Валерії Неверової, Ігора Спориша. Крім того, у заході приймала участь поетеса та громадський діяч Ірина Ярко.

Протягом заходу на сцені були ведучі – Ірина Хорольська та Арсеній Баговин.

Під час уроку мужності були продемонстровані документальні кадри про події 1917-1921 років на території України та про сучасні події на Сході країни. Processed with VSCO with g3 preset Processed with VSCO with g3 preset Processed with VSCO with g3 preset Processed with VSCO with g3 preset

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


9 × три =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>