З метою підтримки талановитих юних публіцистів, дослідників та краєзнавців, розвитку їх творчих здібностей Обласним центром патріотичного виховання молоді за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації проводиться літературно-дослідницький конкурс «Патріотизм у долі Запоріжжя».

До участі у конкурсі запрошувалась талановита шкільна, студентська і трудова молодь міста Запоріжжя та області, яка мала змогу випробувати сили у створенні творчих робіт з історії Запорізького краю за номінаціями: «Патріотизм козацької доби», «Патріотизм часів Другої Світової війни», «Патріотизм мирних років періоду після перемоги», «Патріотизм періоду Незалежності України» та «Патріотизм періоду відстоювання гідності та незалежності у 2013-2015 роках» – «молода» номінація, роботи за якою приймаються лише другий рік поспіль.

До конкурсної комісії надійшло близько 60 робіт, кращі з яких змагатимуться у фіналі. 

Яскраві свідчення незламного духу та прагнення до волі українців, об’єднання усіх нас навколо єдиної мети – творення нового громадянського суспільства – все це відображено у роботах конкурсантів.

Обласний центр патріотичного виховання молоді запрошує усіх бажаючих прийти на фінал конкурсу та відкрити для себе нові, цікаві сторінки минулого України та Запорізького краю. 

Місце проведення – Запорізький обласний краєзнавчий музей. 
Час проведення – 22 листопада 2016 року о 10.00.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


шість − = 3

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>