Молодіжно-дитяча організація культурно-патріотичного розвитку

Українські бойові мистецтва та інші напрями культурно-патріотичного розвитку

Українські бойові мистецтва

Сьогодні Україна знаходиться на такому етапі розвитку, коли органи державної влади, як і громадські інституції, зацікавлені в розробці та подальшому здійсненні різних системних заходів. Вони мають бути спрямовані на культурно-патріотичне виховання молоді з метою підготовки потенційних кандидатів для прийняття на державну та військову службу.

При цьому слід керуватися та приймати в облік норми, викладені в Указі Президента України від 25.10.2002 № 948. У цьому документі затверджується Концепція допризовної підготовки молоді, а також військово-патріотичного виховання.

Усе це вимагає розробки, визначення та подальшої реалізації першочергових і перспективних заходів, які будуть спрямовані на розвиток у молоді активної життєвої позиції та формування психологічної готовності, що надалі призведе до добровільного бажання молодих людей вступити на державну та військову службу. При цьому йдеться про зразкове виконання усіх відповідних службових обов'язків.

Як здійснюється впровадження концепції культурно-патріотичного розвитку

Українські бойові мистецтва

Концепція розвитку передбачає реалізацію наступних виховних завдань:

Також організація культурно-патріотичного розвитку робить великий акцент на військово-спортивні секції найрізноманітніших напрямів. Велику частку займають істинно українські бойові мистецтва: рукопашний або кулачний бій, боротьба навхрест або на поясах, Бойовий Гопак і багато інших. Якщо ви не можете сплатити відразу усіх послуги нашої організації, існує така форма оплати, як банківський кредит.

Ключова ідея культурно-патріотичного виховання молоді складається з ідеї розвитку української державності. Завдяки цьому з'являються сприятливі чинники для розвитку не лише суспільства, але й нації в цілому. Використані нами форми та методи виховання ґрунтуються на українських народних традиціях, а також на міжнародних і національних досягненнях психології та педагогіки.

Вартість послуг та способи оплати

Реалізація концепції по національно-патріотичному вихованню молоді пов’язана з широким переліком умов, зв’язаних з нормативно-правовою базою нашої організації. Якщо вас зацікавили не усі, а лише деякі доступних секції, наприклад, Тхеквондо, Ушу, легка та важка атлетика, футбол, стрільба, існує можливість придбати послуги в розстрочку або з мінімальними відсотками. При цьому оформити кредитування можна у будь-який момент, що дозволяє молоді сконцентруватися на цілях і завданнях нашої концепції культурно-патріотичного виховання.