Молодіжно-дитяча організація культурно-патріотичного розвитку

Новини нашої організації

Новини організації культурно-національного виховання молоді

Наша організація культурно-національного виховання молоді ґрунтується на необхідності побудови громадянського суспільства, інтеграції України у світову та європейську співдружність, а також становлення державності в цілому. Розроблена нами концепція орієнтується на людину та її духовну культуру. У перелік ключових напрямів входить виховна робота з молоддю, а також модернізація відповідного учбово-виховного процесу в принципі.

Наша організація вибрала в якості ідеалу виховання громадянина, який:

З метою досягнення поставлених цілей застосовуються новітні розробки національної та міжнародної педагогіки, а також психології. Уся система культурно-національного виховання ґрунтується на правильному вихованні молоді з об'єктивної точки зору.

Завдання, що стоять перед організацією

Національно-патріотичний розвиток людини пов’язаний з досягненням безлічі цілей. Саме для цього ми розробили широкий перелік завдань, для виконання яких використовуються наступні напрями діяльності:

Одним з ключових напрямів діяльності нашої організації по культурно-патріотичному вихованню молоді є досить очевидним. Це — розвиток і сприяння духовних цінностей, які належать справжньому українському патріоту:

Останні зміни в організації культурно-патріотичного виховання

Нещодавно був відкритий гурток образотворчого мистецтва. Цей напрям діяльності є символом України, оскільки сприяє підтримці у молоді споконвічно українських, кращих рис нації: працелюбності, нескінченного прагнення до свободи, поваги до батьків і сім'ї. Додатково гурток сприяє формуванню у молоді любові до довкілля, природи та мистецтва в цілому.

Впродовж першого місяця займатися можна безкоштовно. При цьому для оплати послуг організації можна отримати безвідсотковий кредит. Упродовж одного календарного місяця навчання буде безкоштовним, після чого ви зможете оформити мікрокредит чи кредит з мінімальними відсотками, що дозволяє надалі без проблем оплачувати послуги організації.